خبر

افتخاری دیگر برای شهرستان شهید پرور جهرم
چاپ PDF

چهارشنبه 13 شهریور 1398 ساعت 20:08 administrator*کسب مقام برتر قرارگاه خادم الشهداء شهرستان جهرم در استان فارس و تجلیل از خادمان این شهرستان در مشهد مقدس واهدا لوح تقدیر و قطعه ای از کاشی حرم امام رضا علیه السلام در مرداد ماه98*

حمد وسپاس خداوندرحمان را که توفیق زنده نگه داشتن یاد وخاطره  وراه شهدا را در لباس مقدس *خادم الشهدا* را به ما عطا فرموده ، طبق رهنمودهای فرمانده کل قوا امام خامنه ای (مدظله )، در راهیان نور باید مدیرانه و با بهترین و شیواترین روش  جهت زنده نگه داشتن راه نورانی شهدا بکوشیم.
الحمدالله باایجاد *قرارگاه خادمین شهدا* و تداوم ارتباط با زایرین راهیان نور در شهرستان جهرم گام موثری در این زمینه برای جوانان و نوجوانان شهرمان برداشته ایم
و اکنون قرارگاه خادم الشهدا ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جهرم  توانست در سال 97 در بین قرارگاه های برتر و پویا تر استان فارس وکشور قرار گیرد و نقش موثری در پیشبرد فرامین رهبری عزیز ایجاد نماید.

تبریک به خانواده معظم شهدا و فرمانده ناحیه مقاومت سپاه جهرم و مسول اردویی و گردشگری و همچنین همه شما خادمین شهدا عزیز


 

آذری جهرمی : زندگی ساده توسط مسوولان به تصویر کشیده شود
چاپ PDF

دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 18:15 administrator

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش هفته ملی ازدواج در سالن همایش های صداوسیما برگزار شد، با اشاره به سالروز ازدواجش در تاریخ ۱۹ مرداد سال ۸۳ گفت: من برای ازدواج یک سیم کارت و گوشی موبایل داشتم که فروختم و با خرید حلقه ازدواج و آیینه و شمعدان در سالن تلاش وزارت کار مراسم ازدواج گرفتم.

وی با تاکید بر برگزاری مراسم ساده ازدواج افزود: خانواده همسرم وضع شان خوب بود اما ترجیح دادیم که مراسم ازدواج ساده ای برگزار کنیم و ‌با گذشت زمان و داشتن سه فرزند از ازدواجم راضی هستم.

آذری جهرمی با انتقاد از هماهنگ نبودن حرف با عمل برخی اظهار کرد: نمی شود دایم حرف از ازدواج ساده بزنیم اما در عمل مشاهده شود که از تالارهای فرمانیه و زعفرانیه پایین تر نمی آییم. بنابراین شروع زندگی ساده را باید از خود و فرزندانمان شروع کنیم.

آذری جهرمی با بیان اینکه شروع ساده زندگی می تواند پشتوانه مهمی برای آینده زندگی باشد، تصریح کرد: وقتی هزینه های سنگین برای شروع زندگی لحاظ شد نمی توان تصویر روشنی را برای زندگی مشترک ترسیم کرد.

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 18:26
 

جشنواره تابستانه فتح
چاپ PDF

دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 18:12 administrator

 

فراخوان انتخاب شعار جهرم جهت حضور در ششمین جشنواره انتخاب پایتخت کتاب ایران
چاپ PDF

دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 18:04 administrator
فراخوان انتخاب شعار جهرم جهت حضور در ششمین جشنواره انتخاب پایتخت کتاب ایران
شهر جهرم درنظر دارد به عنوان یکی از کاندیدهای انتخاب پایتخت کتاب، در ششمین دوره‌ی این جشنواره شرکت کند. مشارکت فعال شهروندان در کلیه‌ی فرایندهای اجرایی و طرح‌های فرهنگی ترویجی از مهمترین شاخص‌های ارزیابی شهرهای حاضر در این رقابت فرهنگی است. به پیشنهاد علیرضا نظری، شهردار جهرم در نخستین گام، انتخاب شعار جهرم، به نظرسنجی عمومی گذاشته خواهد شد. از کلیه‌ی شهروندان درخواست می شود حداکثر تا *پایان مرداد ماه* شعار پیشنهادی خود را به شماره *10007154225712* پیامک کنند. به شعار برگزیده از سوی شهرداری جهرم هدیه‌ای اهدا خواهد شد.
شعار پیشنهادی بایستی:
کوتاه، گویا، روان و خلاقانه
بیانگر ویژگی های بومی و محلی جهرم
نشانگر اصالت فرهنگ کتابخوانی در شهر
و همراستا با فعالیت‌های ترویج کتابخوانی سطح شهر
باشد به عنوان دو نمونه شهرهای یزد و مرودشت شعارهای « یزد جهانی، شهر کتاب و دانایی» و « مرودشت، مهد تمدن، مهد فرهنگ مکتوب»  را برای شهرهای خود پیشنهاد نموده‌اند.
 

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی بانوان
چاپ PDF

دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 17:57 administrator

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی بانوان با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان جهرمبه گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان جهرم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، بخشدار کردیان و جمعی از مسئولین محلی، نمایشگاه صنایع دستی بانوان توانمند بخش کردیان در محل حوزه مقاومت بسیج قطب آباد افتتاح گردید*

شایان ذکر است این نمایشگاه تا تاریخ ۱۸ مرداد ماه،  همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.

 
« ابتدا قبلی 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 بعدی انتها »

صفحه 3 از 167

آخرین اخبار

RSS سایت

feed-image خوراک RSS

شهیدان اشراق جهرمی