افتخاری دیگر برای شهرستان شهید پرور جهرم
چاپ PDF

چهارشنبه 13 شهریور 1398 ساعت 20:08 administrator*کسب مقام برتر قرارگاه خادم الشهداء شهرستان جهرم در استان فارس و تجلیل از خادمان این شهرستان در مشهد مقدس واهدا لوح تقدیر و قطعه ای از کاشی حرم امام رضا علیه السلام در مرداد ماه98*

حمد وسپاس خداوندرحمان را که توفیق زنده نگه داشتن یاد وخاطره  وراه شهدا را در لباس مقدس *خادم الشهدا* را به ما عطا فرموده ، طبق رهنمودهای فرمانده کل قوا امام خامنه ای (مدظله )، در راهیان نور باید مدیرانه و با بهترین و شیواترین روش  جهت زنده نگه داشتن راه نورانی شهدا بکوشیم.
الحمدالله باایجاد *قرارگاه خادمین شهدا* و تداوم ارتباط با زایرین راهیان نور در شهرستان جهرم گام موثری در این زمینه برای جوانان و نوجوانان شهرمان برداشته ایم
و اکنون قرارگاه خادم الشهدا ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جهرم  توانست در سال 97 در بین قرارگاه های برتر و پویا تر استان فارس وکشور قرار گیرد و نقش موثری در پیشبرد فرامین رهبری عزیز ایجاد نماید.

تبریک به خانواده معظم شهدا و فرمانده ناحیه مقاومت سپاه جهرم و مسول اردویی و گردشگری و همچنین همه شما خادمین شهدا عزیز


 

آذری جهرمی : زندگی ساده توسط مسوولان به تصویر کشیده شود
چاپ PDF

دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 18:15 administrator

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش هفته ملی ازدواج در سالن همایش های صداوسیما برگزار شد، با اشاره به سالروز ازدواجش در تاریخ ۱۹ مرداد سال ۸۳ گفت: من برای ازدواج یک سیم کارت و گوشی موبایل داشتم که فروختم و با خرید حلقه ازدواج و آیینه و شمعدان در سالن تلاش وزارت کار مراسم ازدواج گرفتم.

وی با تاکید بر برگزاری مراسم ساده ازدواج افزود: خانواده همسرم وضع شان خوب بود اما ترجیح دادیم که مراسم ازدواج ساده ای برگزار کنیم و ‌با گذشت زمان و داشتن سه فرزند از ازدواجم راضی هستم.

آذری جهرمی با انتقاد از هماهنگ نبودن حرف با عمل برخی اظهار کرد: نمی شود دایم حرف از ازدواج ساده بزنیم اما در عمل مشاهده شود که از تالارهای فرمانیه و زعفرانیه پایین تر نمی آییم. بنابراین شروع زندگی ساده را باید از خود و فرزندانمان شروع کنیم.

آذری جهرمی با بیان اینکه شروع ساده زندگی می تواند پشتوانه مهمی برای آینده زندگی باشد، تصریح کرد: وقتی هزینه های سنگین برای شروع زندگی لحاظ شد نمی توان تصویر روشنی را برای زندگی مشترک ترسیم کرد.

آخرین به روز رسانی ( دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 18:26 )
 

جشنواره تابستانه فتح
چاپ PDF

دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 18:12 administrator

 

در محضر حماسه سازان لشکر 33 المهدی
چاپ PDF

دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 18:05 administrator
فعاليت­هاي خود را با عنوان مسئول آموزش بسيج«جهرم» آغاز كرد و به دفعات راهي عرصه‌هاي نبرد گرديد .
با پذيرفتن مسئوليت‌هاي مختلف عمليات­هاي متعددي را عرصه ­ی دلاوري‌هاي خود قرار داد.
درعمليات­هاي والفجر مقدماتي ، یک، دو، چهار، خيبر»، بدر، والفجر هشت حضور داشت و معاونت طرح و عمليات«لشکر المهدي» را بر عهده داشت.
در عمليات­هاي«رمضان» و«محرم» به ترتيب به عنوان فرمانده گردان و مسئول محور عمليات حضور داشت. علاوه بر اين مدتي نيز با عنوان معاون«تيپ تكاور رعد» متشكل از گردان­هاي«تيپ المهدي» و«تيپ پنجاه و پنج هوابرد اصفهان» انجام وظيفه كرد.
در مدت زمان حضور در جبهه به دفعات آماج تير و تركش دشمن قرار گرفت و آن گونه كه آرزو داشت در تاريخ بیست و هفتم بهمن 1364 با بدني پاره پاره به ديدار دوست شتافت.
 
« ابتدا قبلی 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 بعدی انتها »

صفحه 9 از 221

آخرین اخبار

RSS سایت

feed-image خوراک RSS

شهیدان اشراق جهرمی