جشنواره سرود آوای بسیجی
چاپ PDF

جمعه 04 مرداد 1398 ساعت 09:26 administrator

 

مجلس بزرگداشت مرحوم آیت الله العظمی حاج سید محمد شاهرودی
چاپ PDF

جمعه 04 مرداد 1398 ساعت 09:20 administrator
حضور  حضرت آیت الله حاج سید احمد واحدی جهرمی دامت برکاته در مجلس بزرگداشت مرحوم آیت الله العظمی حاج سید محمد شاهرودی رحمت الله علیه
مسجد حضرت امام رضا علیه السّلام
 

آیین غبارروبی مضجع مطهر رضوی
چاپ PDF

جمعه 04 مرداد 1398 ساعت 09:01 administrator

 

آیین غبارروبی مضجع مطهر رضوی با حضور حضرت آیت الله کریمی جهرمی دامت برکاته و مراجع عظام تقلید و علما. سه شنبه یکم مردادماه ۱۳۹۸

 

 

 

در آستانه ششمین سالگرد عروج ملکوتی جانبازشهید سردار شهریار چارستاد
چاپ PDF

جمعه 04 مرداد 1398 ساعت 08:53 administrator
سردار شهید شهریار چارستاد که بر اثر عوارض شیمیایی به جا مانده از دوران دفاع مقدس، به شهادت رسید در دوم مردادماه سال 1392بر روی دستان مردم مومن و ولایتمدار جهرم تشییع و در گلزار شهدای رضوان به خاک سپرده شد.
سردار چارستاد دارای 80 ماه حضور در جنگ تحمیلی، فعالیت در 10 عملیات و 6 بار مجروحیت بود که در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه دچار عارضه شیمیایی شد.
این سردار شهید در منصب‌های مختلفی از جمله فرمانده لشکر عملیاتی 19 فجر، فرمانده تیپ امام سجاد(ع) کازرون، معاونت طرح و عملیات لشکر المهدی(عج) جهرم در دوران دفاع مقدس، جانشین تیپ 33 المهدی(عج) بعد از جنگ، مسئول عملیات سپاه ناحیه جهرم، فرمانده سپاه قیر و کارزین، مسئول بازرسی سپاه فجر استان فارس و همچنین مسئولیت‌های دیگری در سپاه فجر استان فارس فعالیت داشته است.
این سردار رشید اسلام علاوه بر منصب‌های فوق، با شروع جنگ تحمیلی در قالب رزمنده به همراه لشکر 33 المهدی (عج) در کنار همرزمان شهیدش همچون سردار شهید حاج علی اکبر رحمانیان و سردار شهید خلیل مطهرنیا به جبهه های حق علیه باطل شتافت و در این راه نیز متحمل جراحت‌های شدید شد، که در نهایت به درجه رفیع جانبازی نائل آمد. در همین ایام، برادر کوچک‌ترش فرشاد نیز به درجه رفیع شهادت نائل شد.
وی با شروع مبارزات علیه رژیم منحوس پهلوی و در پی زعامت و رهبری عالم ربانی حضرت آیت الله سید حسین آیت اللهی در جهرم، در مبارزات علیه آن رژیم شرکت کرد که از فعالیت‌های به یاد ماندنی این جانباز شهید، مبارزه با فتنه خوانین فیروزآباد بود که کارنامه موفقی در این رابطه از خود به جای گذاشت..
روحش شاد ویادش گرامی باد.
 
« ابتدا قبلی 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 بعدی انتها »

صفحه 4 از 213

آخرین اخبار

RSS سایت

feed-image خوراک RSS

شهیدان اشراق جهرمی